سایر عناوین سرویس

 • انتقاد اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور از وزارت صمت

  انتقاد اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور از وزارت صمت

  اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران از رویه جدید وزارت صمت برای تشکیل جلسات با برخی شرکت‌های خاص که منجر به ایجاد فرصت‌های ویژه تجاری و رانت برای آنها می‌شود، انتقاد کرد.

 • نان صنعتی گران می‌شود

  نان صنعتی گران می‌شود

  دبیر انجمن صنفی کارفرمایان کارخانجات نان صنعتی ماشینی ایران از افزایش قیمت مواد اولیه تولید نان صنعتی و در نتیجه احتمال افزایش قیمت این محصول در سال جاری خبر داد، ولی گفت که میزان دقیق این افزایش قیمت مشخص نیست.

 • مردم رستوران‌های متخلف را معرفی کنند

  مردم رستوران‌های متخلف را معرفی کنند

  رییس اتحادیه صنف دارندگان رستوران و سلف سرویس های تهران گفت: رستوران ها ملزم به استفاده از دستکش، ماسک، روپوش، مواد ضدعفونی کننده هستند و باید فاصله گذاری اجتماعی را نیز رعایت کنند.

 • مبلغ حق مسکن کارگران با نگاه مساعدتری تصویب شود

  مبلغ حق مسکن کارگران با نگاه مساعدتری تصویب شود

  رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی از هیات وزیران خواست مصوبه افزایش حق مسکن کارگران را با نگاه مساعدتری به تصویب برسانند تا ضمن جلب نظر جامعه کارگری، بخشی از هزینه های مسکن و اجاره بهای کارگران جبران شود.

 • روند نزولی صبح امروز قیمت سکه و طلا برگشت

  روند نزولی صبح امروز قیمت سکه و طلا برگشت

  طبق اعلام نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، صبح امروز قیمت سکه و طلا نسبت به روزهای گذشته نزولی بود اما از ظهر به بعد مجدد افزایش قیمت رخ داد که علت آن تنها افزایش نرخ ارز نسبت به صبح امروز بود؛ چراکه قیمت انس جهانی ثابت مانده است.

 • نقدینگی قطعه‌سازان تامین می‌شود

  نقدینگی قطعه‌سازان تامین می‌شود

  به گفته دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودروی ایران، چهار مشکل اصلی قطعه‌ سازان مطرح شد که سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت دستوراتی برای رفع آن ها، همچون اصلاح قراردادهای خودروسازان و قطعه سازان و همچنین تامین ارز و نقدینگی مورد نیاز صنعت قطعه سازی را صادر کردند.

 • تسریع در تخصیص ارز واردات روغن خام

  تسریع در تخصیص ارز واردات روغن خام

  برخی از خبرها حاکی از آن است که ذخایر روغن بعضی از صنایع رو به اتمام بوده و در صورتی که ارز مورد نیاز برای واردات روغن خام تخصیص داده نشود ممکن است این صنایع برای تولیدات دچار مشکلاتی شوند. موضوعی که دبیر انجمن صنفی روغن نباتی ایران توضیحاتی برای آن ارائه کرد.

 • سکه و طلا کمی ارزان شد

  سکه و طلا کمی ارزان شد

  طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با وجود ایام تعطیلات اما معاملات همچنان صورت گرفته و طی دو روز اخیر قیمت سکه طرح جدید ۵۰ هزار تومان و طرح قدیم ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافته است. قیمت طلا نیز حدود هشت هزار تومان ارزان شده است.

 • ارز۴۲۰۰ تومانی واردات برنج حذف شد/ ارز نیمایی جایگزین شد

  ارز۴۲۰۰ تومانی واردات برنج حذف شد/ ارز نیمایی جایگزین شد

  رییس انجمن واردکنندگان برنج ایران طی نامه‌ای به رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که علی رغم اهمیت تأمین کسری برنج کشور از محل واردات برای مصرف شش دهک اقشار آسیب پذیر کشور، تأمین ارز ۴۲۰۰ تومانی برای این مهم، با مقاومت بانک مرکزی و عدم تأمین ارز برای حدود ۵۰۰ هزار تن کالای رسوبی از بهمن ۹۸، در اردیبهشت ماه ۹۹ برنج در گروه ارز نیمایی رفت.

 • چگونه لوازم خانگی قاچاق را تشخیص دهیم؟

  چگونه لوازم خانگی قاچاق را تشخیص دهیم؟

  رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اعلام خبر از سرگیری نظارت بر اجرای طرح شناسه کالا در بخش لوازم خانگی گفت که خریداران می‌توانند با استفاده از سامانه سامانه *۴*۷۷۷۷# مشخصات لوازم خانگی را دریافت کنند.

 • افزایش ٣٠٠درصدی کرایه های حمل/ فقدان نظارت برپایانه های حمل ونقل

  افزایش ٣٠٠درصدی کرایه های حمل/ فقدان نظارت برپایانه های حمل ونقل

  رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه فراهم نبودن زیرساخت های صادراتی، صادرات را مشکل کرده است، از افزایش ٣٠٠ درصدی کرایه های حمل خبر داد.

 • چرا لپ تاپ گران شد؟

  چرا لپ تاپ گران شد؟

  رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه از افزایش تقاضا و همچنین افزایش قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصدی لپ تاپ خبر داد.

 • نامه‌نگاری وزارت صمت با بانک مرکزی برای موز!

  نامه‌نگاری وزارت صمت با بانک مرکزی برای موز!

  رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه وزارت صمت در نامه‌ای به بانک مرکزی خواستار تغییر گروه کالایی موز از ۲۷ به ۲۶ شده است، گفت:امیدوار هستیم طی یک تا دو روز آینده این مشکل رفع شود.

 • نیاز ارزی ۳۵۰میلیون دلاری صنعت لوازم صوتی و تصویری

  نیاز ارزی ۳۵۰میلیون دلاری صنعت لوازم صوتی و تصویری

  دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری کشور، نیاز ارزی این صنعت در سال ۹۹ را حدود ۳۵۰ میلیون دلار عنوان کرد که بخش عمده آن صرفه واردات پنل‌های تولید تلویزیون خواهد شد.

 • قیمت گوشت قرمز ۲۰ هزار تومان کاهش یافت

  قیمت گوشت قرمز ۲۰ هزار تومان کاهش یافت

  رییس اتحادیه گوشت گوسفندی اعلام کرد که قیمت گوشت گوسفندی نسبت به اسفندماه سال گذشته ۲۰هزار تومان کاهش یافته است.

 • سکه کوتاه آمد

  سکه کوتاه آمد

  طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علیرغم اینکه در یک هفته اخیر، بازار سکه و طلا داخلی تحولات بسیاری را شاهد بود اما در روزهای پایانی هفته برخلاف رشد انس جهانی، با کاهش نرخ ارز در داخل، سکه نیز نسبت به اوج قیمتی خود، کاهشی هفته را به پایان رساند.