رشد۲/۷برابری واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی قزوین

سومین کارگاه تولید ماسک و کالای بهداشتی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در بحث کرونا در شهرک صنعتی شماره یک اهواز افتتاح شد.

به گزارش سفیرتجارت، استاندار خوزستان دوشنبه در حاشیه افتتاح کارگاه تولید ماسک و کالاهای بهداشتی در شهرک صنعتی شماره یک اهواز  در جمع خبرنگاران با تقدیر از فعالیت خوب این شرکت در بحث کرونا گفت: :این مجموعه که با اشتغالزایی برای ۴۰ نفر ، روزانه ۲۰ هزار ماسک جراحی و سه لایه تولید میکند در گذشته این واحد کارگاهی لباسهای نظامی  و صنعتی تولید می‌کرد واکنون در کنار فعالیت پیشین خود، این کارگاه را نیز راه‌اندازی کرده است .

غلامرضا شریعتی گفت: فعالیت برخی دستگاه ها همچون شرکت شهرک های صنعتی استان در ایجاد شرایط لازم برای مقابله با کرونا در حال گسترش است . به عنوان مثال به مرز خودکفایی در تولید ماسک در خوزستان رسیده ایم و امکان ارسال ماسک به استان‌های دیگر را داریم.

همچنین امروز از پروژه‌های خیابان سازی، اجرای شبکه آب، فاضلاب، برق و احداث پست برق بخشی از شهرک صنعتی شماره یک اهواز  با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان استانی بهره برداری شد که مجموع اعتبار این پروژه ۳۰ میلیارد ریال بوده است.
 تعداد واحدهای صنعتی و کارگاهی بهرهمند از این پروژه ۴۳ واحد است و این خدمات رسانی بستر اشتغال ۳۳۰ نفررا ایجاد می کند.

با شیوع ویروس کرونا برای تامین کالاهای بهداشتی در استان از جمله ماسک، مواد ضدعفونی کننده و لباس بیمارستانی بسیاری از واحدهای تولیدی در کنار فعالیت خود به تولید این کالاها پرداختند و یا تولید خود را تغییر دادند.

با همکاری دستگاه‌ها و واحدهای تولیدی در حال حاضر کمبود مواد ضدعفونی کننده دست و کالاهای بهداشتی در خوزستان به پایان رسیده است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

آخرین اخبار