کد خبر: 8771
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
۳۳ میلیارد دلار در‌ جیب وارد‌کنندگان

قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ ۲۸ دی ۱۳۹۸ اعلام شد.

به گزارش سفیرتجارت، قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۵۰ تومان ارزان شد. بر این اساس قیمت دلار برای خرید ۱۲۹۵۰تومان است و قیمت دلار برای فروش ۱۳۰۵۰تومان تعیین شده است.

قیمت روز یورو

قیمت یورو نیز ۵۰ تومان کاهش قیمت داشت. بر این اساس قیمت یورو در صرافی‌های مجاز بانکی امروز برای خرید ۱۴۵۵۰تومان و قیمت یورو برای فروش ۱۴۶۵۰تومان اعلام شد.

قیمت دلار در بازار ارز این روزها با کمی افزایش همراه شده است و قیمت دلار و قیمت یورو در محدوده ۳۰۰ تا ۵۰۰تومان نوسان داشته  و در بسیاری از روزها نیز قیمت دلار و نرخ انواع ارز بدون تغییر مانده است.

لازم به ذکر است که نرخ های اعلام شده در این گزارش برای قیمت دلار و قیمت یورو مربوط به قیمت‌گذاری صرافی‌های بانکی مجاز است و قیمت دلار و قیمت یورو در بازار آزاد ممکن است با قیمت های درج شده متفاوت باشد. ضمن آنکه نرخ اعلام شده برای قیمت دلار و قیمت یورو نرخ قیمت های خرید بانک برای میزان ارز کمتر از ۵ هزار دلار است.

قیمت ارز مسافرتی

شعب منتخب فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را بعد از ساعت۱۱ آغاز می‌کنند. مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰یورو خریداری کنند.

گفتنی است؛ بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

منبع: اقتصاد آنلاین

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =