شهرک صنعتی

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشتهارد گفت: در شهرک صنعتی اشتهارد هزار و ۳۵ واحد تولیدی فعال هستند.

به گزارش سفیرتجارت، اصغر سیفی، رییس صنعت معدن و تجارت شهرستان اشتهارد گفت: باتوجه به ظرفیت های صنعتی این شهرستان، در حال حاضر شهرک صنعتی اشتهارد به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه، فعالیت هزار و ۳۵ واحد تولیدی را در خود جای داده است.

سیفی  افزود: صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و فولاد بیشترین تولیدات واحدهای صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی اشتهارد و کوثر هستند که  این واحد ها افزون بر تامین بخش عظیمی از نیاز کشور، صادرات نیز دارند.

او با اشاره به ضرورت معرفی صنعتگران و تولیدکنندگان به یکدیگر در راستای تامین مواد اولیه با هزینه ی کمتر گفت: در تلاشیم  یک سایت اینترنتی را به معرفی تولیدکنندگان و صاحبان مشاغل به یکدیگر اختصاص دهیم تا  ارتباط و تعاملی را مابین آنان ایجاد نماییم که قطعا این مهم تاثیر بسزایی در رونق تولید و تامین مواد اولیه با قیمتی مناسب تر خواهد داشت.

رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشتهارد در ادامه افزود: مشکل آب در واحدهای صنعتی اشتهارد از اصلی ترین مشکلات فعلی آنها طی سالهای اخیر ببه شمار می رود که از شرکت های دانش بنیانی که اقدامات آنان مرتبط با آب و خاک است خواسته شده تا مطالعاتی دقیق در جهت بررسی دلایل و چگونگی رفع این مشکل داشته باشند تا بتوان این مهم را به طور کارشناسی شده و کاملا تخصصی مرتفع کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =