کد خبر: 8599
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
شافعی

رئیس اتاق بازرگانی با اشاره به ناهماهنگی بین دستگاه ها برای روانسازی فرآیندهای حمل و نقل و مبادلات بازرگانی داخلی و بین‌المللی، خواستار تعیین وزارتخانه متولی لجستیک داخلی و بین المللی شد.

به گزارش سفیرتجارت، غلامرضا شافعی طی مکاتبه‌ای با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خواستار تعیین وزارتخانه متولی لجستیک و لزوم هماهنگی سایر دستگاه‌های مرتبط با متولی لجستیک توسط دولت به منظور روانسازی فرایندهای حمل و نقل و مبادلات بازرگانی داخلی و بین المللی شد.

درخواست اتاق بازرگانی جهت تعیین متولی لجستیک و حمل و نقل داخلی و بین‌المللی

جناب آقای دکتر جهانگیری

معاون اول محترم رئیس‌جمهور

با سلام

احتراماً در راستای روانسازی فرآیندهای حمل و نقل و مبادلات بازرگانی داخلی و بین‌المللی، وجود مراکز لجستیک نقش بسزایی در کاهش زمان و نیز هزینه‌های مربوط به فرآیندهای یاد شده را دارا می‌باشد. در این رابطه ساختارهایی در وزارتخانه‌های مختلف در دست بررسی و پیگیری است.

از آنجا که تعدد مراکز تصمیم‌گیری و ناهماهنگی میان آنها، فرآیند نوپا و در حال شکل‌گیری لجستیک در کشور را با چالش‌های بیشتری روبرو می‌سازد و از سویی سازماندهی اصولی ساختار مورد نیاز برای راهبری و مدیریت مراکز لجستیک مستلزم ایجاد هماهنگی، یکپارچگی و مشارکت مؤثر همه وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ذیربط می‌باشد بنابراین خواهشمند است دستور فرمائید موضوع تعیین وزارتخانه متولی لجستیک و لزوم هماهنگی سایر دستگاه‌های مرتبط با متولی لجستیک در دولت محترم مورد تصمیم‌گیری قرار گیرد.

مزید تاییدات جنابعالی را از خداوند قادر سبحان مسئلت دارم.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

آخرین اخبار