کد خبر: 7434
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
عباس آرگون

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران گفت: کل صادرات غیرنفتی ما ۴۰ میلیارد دلار در صورتی که با افزایش بازاریابی‌ها ظرفیت افزایش آن را داریم.

به گزارش "سفیرتجارت"، عباس آرگون، عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فعالان اقتصادی، اظهار کرد: کل صادرات غیرنفتی ما ۴۰ میلیارد دلار در صورتی که با افزایش بازاریابی‌ها ظرفیت افزایش آن را داریم.

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران در پاسخ به این پرسش که میزان رشد صادرات نسبت به سال گذشته چه میزان است؟ تصریح کرد: میزان صادرات  نسبت به سال گذشته، تفاوت محسوسی نداشته است.

آرگون در ادامه بیان کرد: یکی از عوامل رشد صادرات غیر نفتی، وضعیت کیفیت و جذابیت تولیدات بهبود پیدا کرده باشد. همین موضوع راه حل مناسب و کاملا عملیاتی برای افزایش سهم ایران در بازارهای جهانی و رشد میزان رقابت تجار ایرانی با سایر کشورهاست.

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران با تاکید بر تمرکز جدی بر بخش تولید، افزود: به طور قطع تمرکز به بازار محصولات تولیدی و همچنان برطرف سازی نواقص گذشته، جای خود را در بازار جهانی ثابت خواهیم کرد.

به گفته آرگون، بسته بندی در تولید و استفاده از تکنولوژی روز می‌تواند به بهبود کیفیت تولید کمک رسان باشد.

عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران با تاکید بر  عدم ثبات قیمت مواد اولیه در بازارها، گفت: تولید با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کند، نوسانات موجود در قیمت ها نیز یکی از عمده ترین  این مشکلات  بوده که نیاز جدی به توجه مسئولان مربوط دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

آخرین اخبار